Celodenní WEBINÁŘ týmové koučování s Davidem Clutterbuckem

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 23/04/2020
8:00 - 16:00

Kategorie


WEBINÁŘ na téma Týmové koučování
tlumočení do českého jazyka
23. 4. 2020 jsme plánovali v Praze workshop s Davidem Clutterbuckem.
Vzhledem k současné situace není reálné, že by mohl David osobně přicestovat k nám do České republiky. Mrzí nás to, protože jsme se všichni na osobní setkání těšili. Jsme s Davidem v kontaktu a dohodli jsme se, že nás nouzová situace nezastaví a že setkání na téma
Týmové koučování proběhne on-line formou webináře a meetingu v malých skupinách.
Program 23. dubna 2020 bude vypadat takto:
Webinář ‘1’: 9:00 – 11:00
Týmové koučování – interaktivní přednáška
David Clutterbuck představí svůj výzkum toho, jak koučové mohou pomoci týmům pochopit složitost jejich systémů, což zlepší jejich výkon a rozvoj. Nabídne praktické nástroje pro práci s různými typy týmů. Přednáška bude tlumočena do českého jazyka.
Online meeting 12:00 – 14:00
Týmové koučování v české praxi – debata
V malých skupinách budeme diskutovat o přístupech a zkušenostech s týmovým koučováním v naší praxi. Na závěr každá skupina připraví souhrnný výstup a dotazy, které zašleme mailem Davidovi Clutterbuckovi. Diskuze bude probíhat česky, písemné výstupy pro Davida budou v angličtině.
Webinář ‘2’ 15:00 – 17:00
Týmové koučování – otázky a odpovědi
David Clutterbuck bude komentovat zaslané výstupy o situaci týmového koučování v České republice. Nabídne také impulsy pro další rozvoj. Zodpoví položené otázky a bude reagovat na aktuální podněty a dotazy účastníků. Tato závěrečná část webináře bude probíhat anglicky s tlumočením do češtiny.
Tlumočí Pavel Kolouch.
Vstupní poplatky:
Členové EMCC 900 Kč
Členové ICF a AIK 1500 Kč
Ostatní 1900 Kč