Novoroční klubový večer Můj osobní Vision Board na rok 2019

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 10/01/2019
16:00 - 20:00

Místo konání
Hotel Alwyn

Kategorie Bez Kategorie


Novoroční klubový večer EMCC Czech Republic nabídne příležitost abychom si udělali čas sami pro sebe.
Pojďme si vytvořit svoji vlastní vizí, odpovědět si na to, co chceme, aby nám rok 2019 přinesl – v práci s klienty, v našem rozvoji, v osobním životě, v našich zálibách.
Společná tvorba individuálních Vision Boardů, s příjemnou hudbou i malým pohoštěním bude tou správnou oslavou nového roku.
Kreativní počin také doplníme debatou, kde a jak Vision Boardy využívat, v čem je jejich síla i rizika a jak podpořit to, aby se vize proměnily v reálné skutky a prožitky.
Vizi ztvárníme pomocí kolážové techniky, proto si na setkání vaše oblíbené fotografie či jiné obrázkové zdroje, kterými svoji vizi vystihnete.
Tvrdé papíry velikosti A3, fixy, pastelky, nůžky a lepidlo, staré časopisy, barevné papíry budou pro vás nachystané, pokud předem ohlásíte svoji účast.
REZERVACE NA TENTO KLUBOVÝ VEČER JE NUTNÁ, ABYCHOM VĚDĚLI, KOLIK MÁME PŘIPRAVIT POMŮCEK

Večerem nás provedou

Hana Fialová, Radomíra Gilarová, obě členky EMCC Czech Republic, akreditované koučky a trenérky, které používají kolážovou techniku tvorby vize při rozvojové práci s klienty, jak v businessu, tak v otevřených workshopech pro individuální zájemce.